Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

esensa.pl | czas realizacji zamówienia


Gwarantujemy!


Tysiące produktów dostępnych są "od ręki"

W sklepie eSensa.pl® większość produktów jest na naszym magazynie i wysyłamy je natychmiastowo. Na stronie produktu podajemy dzień wysyłki i oczekiwany dzień dostawy.
Zawsze podajemy bieżące i prawdziwe stany magazynowe.

Natychmiastową wysyłka zamówień

  • Zamówienia złożone (i opłacone - w przypadu przedpłaty lub pobrania) w dni robocze do godziny 14:00 - wysyłane są jeszcze tego samego dnia
  • Zamówienia złożone po godzinie 14:00, w weekendy lub inne dni wolne od pracy - realizowane są następnego dnia roboczego.

Przy każdym produkcie pokazujemy datę wysyłki (np. dzisiaj, jutro, w poniedziałek, za 5 dni) i orientacyjny dzień dostawy do Ciebie. Dla produktów dostępnych na magazynie sklepu od dnia wysłania przez eSensa.pl musisz doliczyć czas dostawy przez przewoźnika. Dla kuriera GLS to 1 dzień, dla Poczty Polskiej i Paczkomatów InPost to zazwyczaj 1-2 dni.

Aby jak najszybciej otrzymać zamówienie polecamy wybieranie natychmiastowych płatności online. Obsługujemy większość polskich banków. Takie płatności księgowane są automatycznie i natychmiastowo. Zwykłe przelewy (ręcznie zlecone w banku) księgowane są tylko 3 razy dziennie.

pixelpixelpixelpixel