Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

esensa.pl | bezpieczeństwo

Zaufane Opinie Ceneo.pl

Mamy tysiące zadowolonych klientów. eSensa.pl® bierze udział w programie Zaufane Opinie Ceneo.pl. Najlepsza obsługa klienta jest dla nas priorytetem, a satysfakcja klientów motywuje nas do jeszcze cięższej pracy nad Twoim zadowoleniem. Aby spełnić rygorystyczne wymogi najwyższej jakości obsługi współpracujemy tylko z najlepszymi firmami zapewniającymi dostawę Twojej paczki czy obsługę płatności.
Sprawdź komentarze innych kupujących po zakupach w eSensa.pl®.

 

Program Ochrony Kupujących

eSensa.pl® bierze udział w Programie Ochrony Kupujących Ceneo.pl. Wszystkie zamówienia złożone za pośrednictwem Ceneo.pl chronione są gwarancją do 10 000 zł. Wystarczy, że dotarłeś do eSensa.pl® z porównywarki cen Ceneo.pl. Wszelkie koszty ubezpieczenia ponosi Ceneo.pl, które też dba o prawidłowy przebieg realizacji Twojego zamówienia umożliwiając przesłanie opinii na jego temat. Dowiedz się więcej o POK Ceneo.

 

Szyfrowana transmisja danych SSL

Twoje dane związane z płatnościami i zamówieniami są przesyłane za pośrednictwem szyfrowanego protokołu SSL (Secure Socket Layer), wykrzystywanemu m.in. przez banki. Gdy przesyłane informacje są szyfrowane, przy adresie strony internetowej zobaczysz kłódkę. Gwarancję szyfrowania zapewnia renomowany ośrodek certyfikacyjny Certum. Sprawdź nasz certyfikat SSL.

 

Polityka prywatności

Szanujemy Twoją prywatność, żadne dane osobowe, czy informacje o zamówieniach nie są przekazywane jakimkolwiek innym podmiotom z wyjątkiem konieczności realizacji zamówienia (np. adres dostawy firmie kurierskiej). Newsletter z promocjami i rabatami otrzymasz tylko wtedy, gdy wyrazisz na to zgodę. Odpowiednia ochrona Twoich danych to dla nas priorytet, nad którą czuwa GIODO. Więcej informacji o naszej polityce prywatności znajdziesz tutaj.

 

Bezpieczne płatności

Obsługują nas najbardziej zaufane instytucje płatnicze: Paypal, Przelewy24.pl oraz Citibank. Wiemy jak ważna jest szybka i bezpieczna płatność, dlatego też stale monitorujemy naszych partnerów płatniczych. Szybkie przelewy on-line księgowane są przez nasz system automatycznie, natomiast tradycyjne przelewy księgujemy kilka razy dziennie. Poznaj więcej informacji o płatnościach w eSensa.pl®.

 

 

Gwarancja szybkiej dostawy

Twoja paczka jest zawsze bezpiecznie zapakowana, chroni zawartość i jednocześnie nie pozwala na poznanie zawartości. Korzystamy z wielu przewoźników w tym jednej z najlepszych firm kurierskich na świecie - GLS. Możesz też wybrać dostawę do Paczkomatów InPost oraz tradycyjnie przez Pocztę Polską. Jeżeli potrzebujesz więcej informacji kliknij tutaj.

 

 

100% dyskretna przesyłka

W eSensa.pl® wyjątkowo dbamy o prywatność naszych Klientów. Jednym z przejawów tej troski jest opracowany przez nas wewnętrzny standard pakowania przesyłek. Nazywamy go Dyskretną paczką, ponieważ w żaden sposób nie ujawnia zawartości, a jednocześnie dobrze zabezpiecza towar.


Kupując w eSensa.pl® masz gwarancję 100% dyskretnej paczki!

  • paczka zapakowana jest w solidny biały karton, nie pozwalający zobaczyć zawartości
  • na zewnątrz nie ma żadnych nazw, logotypów eSensa.pl, nikt nie pozna, że nadawcą paczki jest sklep eSensa.pl®
  • nadawcą paczki jest firma One Project Sp. z o.o., nigdy i nigdzie nie piszemy nazwy sklepu
  • wewnątrz Twoje produkty zabezpieczamy folią powietrzną


Zobacz przykładowe paczki:

 

pixelpixelpixelpixel