Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-08-30

Stroje i akcesoria dla kobiet, które lubią dominować

Długi staż związku nie musi prowadzić do nudy w sypialni. Nawet po wielu wspólnie spędzonych latach partnerzy mogą nadal nawzajem sobą fascynować się i na nowo odkrywać. Wystarczy odrobina pomysłowości i kilka przydatnych gadżetów albo seksowny strój, który podsyci atmosferę. Ciekawym pomysłem na ożywienie relacji i pewną odmianę mogą być zabawy, w których to Ona przejmuje rolę dominującą. Kto wie, być może w ten sposób swoje prawdziwe oblicze?


Erotyczne zabawy mogą przybierać różne formy. Jedni wolą zmysłową, ale grzeczną grę wstępną, inni bardziej wyszukane i wprowadzające więcej pikanterii pomysły. Każda z tych form sprawdzi się doskonale, jeśli zyska przyzwolenie obojga partnerów.
Seksowny strój dla dominy

Poszukiwanie nowych doznań często prowadzi do stawiania jednego z partnerów na pozycji osoby dominującej. Nierzadko jest to kobieta, która nagradza, karze i decyduje o przebiegu zabawy. W taką rolę pozwalają się wcielić stroje erotyczne. Ich wybór zależy od preferencji partnerów. Strój seksownej policjantki, strój króliczka, a może zmysłowy strój kocicy? Niektóre panie wolą jednak bardziej zdecydowane kreacje. W ich oczekiwania może się wpisać wykonany z ekoskóry, punkowy strój ErnaZabawy w sypialni można urozmaicać. Stroje erotyczne warto czasem zamienić na zmysłowe komplety bielizny albo bodystocking. Czarna seksowna bielizna
może pobudzać zmysły równie mocno, co skórzany gorset. Jeśli dodatkowo wyposażymy dominę w erotyczne gadżety, zabawa stanie jeszcze bardziej atrakcyjna.

Kajdanki, pejcze, szarfy i inne dodatki

Stroje erotyczne doskonale sprawdzają się podczas gry wstępnej. Kobieta w roli dominy może jednak sięgać po dodatkowe akcesoria, które poszerzą zakres doznań obu partnerów. Kajdanki i szarfy, które pozwalają na wiązanie partnera to najczęściej wybierane dodatki. Życie erotyczne urozmaicą też pejcze i zmysłowe opaski na oczy

Pomysły na nowe zabawy szybko pojawiają się same, gdy partnerzy poszerzają zakres gadżetów w swojej sypialni. Wzbogacając życie erotyczne, dbają też o relacje z partnerem. A jeśli takich pomysłów zabraknie, jako inspirację mogą wykorzystać gry erotyczne. Sekrety Nocy, czy Kochankowie gra erotyczna nie pozwolą na nudę w sypialni i dostarczą uniesień przez cały rok. 


Stroje erotyczne i gadżety takie jak kajdanki, pejcze oraz gry erotyczne to doskonała alternatywa dla kobiet, które lubią dominować. Natomiast dla tych, które w rolę dominy wchodzą po raz pierwszy, będą okazją do sprawdzenia siebie i odkrywania tego, co do tej pory było nieznane.

Polecane

pixelpixelpixelpixel