Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-06-19

Jak wybrać pierwszy gorset?

Dlaczego kobiety lubią nosić gorsety? Odpowiedź jest prosta. – Bo można w nich wyglądać bardzo ponętnie zarówno wtedy, gdy pozostajemy w samej bieliźnie, jak wtedy, gdy zakrywamy ją odzieżą wierzchnią. Taka seksowna bielizna sprawdza się przy różnych okazjach. Może być noszona na co dzień albo wtedy, gdy chcemy zaskoczyć naszego partnera. Bez wątpienia jest elementem garderoby, który podkreśla kobiece kształty, eksponując krągłości bioder oraz biustu, a także wcięcie talii. Sprawia więc, że czujemy się w niej bardziej kobieco i seksownie. Czy takiej bielizny można nie lubić?

 jest trochę jak noszenie drugiej skóry, z tym że ta druga skóra wydaje się nawet bardziej dopasowania niż nasza własna. Jednak wybór pierwszego gorsetu nie zawsze jest prosty. Na co należy zwrócić uwagę? 

Damski gorset w sypialni

Wiele zależy od tego, jaki efekt chcemy osiągnąć. Jeśli gorset traktowany jest przede wszystkim jak seksowna bielizna idealna na spotkania we dwoje, liczyć się będą takie jego właściwości jak rodzaj tkaniny, jej transparentność, kolor oraz wycięcia, które mogą dodatkowo działać na zmysły. Nie oznacza to oczywiście, że w przypadku gorsetów noszonych pod bielizną lub na odzież wierzchnią po to, by podkreślić linię talii i wyeksponować kobiece krągłości, te wszystkie cechy się nie liczą. Jednak w sypialni nabierają nieco innego znaczenia, a sam seksowny gorset noszony jest w niej w zupełnie innym celu. Jego zadaniem jest zachęcić partnera do wspólnych zabaw we dwoje i podniesienie temperatury w związku. W tym przypadku wybieramy gorset, kierując się przede wszystkim upodobaniami własnymi oraz naszego partnera. Różna kolorystyka, krój, materiał… Wybór jest bardzo szeroki. Oczywiście warto zwrócić uwagę również na to, by gorset wyraźnie podkreślał talię.

Damski gorset na różne okazje

Jeśli jednak nie myślimy o miłosnych podbojach, które może zagwarantować seksowna bielizna, a przy wyborze gorsetu zależy nam przede wszystkim na tym, by podkreślić kobiecą sylwetkę, to cechy takie jak transparentność materiału mogą nie mieć tak dużego znaczenia, a w niektórych przypadkach mogą być nawet niepożądane. Rozmiar gorsetu służącego do modelowania sylwetki zazwyczaj nie pokrywa się z rozmiarem noszonej na co dzień odzieży i jest od niej mniejszy. Początkowo jego noszenie może być nie do końca komfortowe, jednak z czasem ciało przyzwyczaja się i gorset zaczynamy nosić z pełną swobodą i wdziękiem. Warto w tym miejscu wspomnieć, że rozmiary gorsetów mogą się różnić w zależności od producenta. Dlatego przed dokonaniem zakupu warto zapytać o to sprzedawcę lub sprawdzić tabelę rozmiarów na stronie sklepu.

Polecane

pixelpixelpixelpixel