Darmowa dostawa od 249,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową
2020-05-25

BDSM dla początkujących. Jak zacząć?

Jeśli myślisz, że zabawy w sypialni muszą ograniczać się do krępowania partnera kajdankami z futerkiem, to się mylisz. Jeśli sądzisz, że BDSM przeznaczony jest wyłącznie dla osób o wyszukanych i perwersyjnych upodobaniach, to również jesteś w błędzie. Tak naprawdę, jest to bardzo szerokie pojęcie z mnóstwem gadżetów, które mogą trafiać w gust osób o różnych oczekiwaniach. Warto wybrać spośród nich to, co najlepiej nam odpowiada, bo życie erotyczne może być dzięki temu znacznie bogatsze, ciekawsze i przyjemniejsze.

Od czego powinniśmy zacząć zabawę z BDSM? – Zdecydowanie od szczerej rozmowy z partnerem. W trakcie takiej rozmowy warto uważnie słuchać drugiej osoby, ale także przedstawić własne fantazje, marzenia oraz oczekiwania. Nawet najbardziej wyszukane i zaskakujące pomysły mogą przynosić radość, pod warunkiem, że znajdują aprobatę u obojga partnerów.

Stroje erotyczne na dobry początek 

Jeśli do tej pory nigdy z BDSM nie miałeś jeszcze do czynienia, proponujemy sprawdzić, w jaki sposób stroje erotyczne odmienią doznania w Twojej sypialni. Od delikatnych i zmysłowych zabaw oraz przebieranek możesz przejść do bardziej pikantnych pomysłów z wieloma akcesoriami. Sprawdzaj, doświadczaj, eksperymentuj! Za obopólną zgodą partnerów można przejść na wyższy poziom wtajemniczenia. 

Seksowna czarna bielizna, przebranie stewardessy, strój pielęgniarki mogą sprostać oczekiwaniom osób, które poszukują w sypialni odmiany. Biustonosze peek-a-boo albo bodystocking to doskonała alternatywa dla partnerów, którzy preferują zmysłową bieliznę erotyczną, podnoszącą temperaturę w sypialni. Pamiętajmy jednak, że na erotycznej odzieży BDSM się nie kończy, a dopiero zaczyna. W jaki inny sposób można urozmaicić relację dwojga osób?

Akcesoria dla odkrywających swoje nowe oblicze

Chcesz sprawdzić, na co tak naprawdę stać Ciebie i Twojego partnera, kiedy zamkną się za Wami drzwi sypialni? Sięgnij po zmysłowe dodatki i dodaj życiu pikanterii. Zmysłowe maski i wyostrzające zmysł dotyku opaski na oczy; pejcze i packi dla pragnących uległości albo dominacji oraz kajdanki, obroże i szale dla tych, którzy chcą krępować, wiązań i zniewalać. Gry erotyczne, feromony, nakładki na sutki, olejki i świece do masażu, a także wiele innych dodatków, które poprawiają jakość relacji z partnerem i poszerzają  zakres naszych doznań.Świat erotyki – pełen zmysłowych zabaw i podniecających pomysłów jest tuż obok, za drzwiami Waszej sypialni. Wystarczy sięgnąć po nowe zabawki erotyczne oraz zmysłową bieliznę i otworzyć się na nowe doznania.
pixelpixelpixelpixel