Gayatri - kostium stewardessy nie-tanich linii WYPRZEDAŻ
- Praca we wnętrzach samolotów wymaga od stewardessy zwinności, a to może zapewnić tylko wygodny strój. Różowy mundurek odsłaniając zalotnie pośladki i nie przejmując się zasłanianiem przodu umila lot pasażerom. Czapeczka i stringi wymagana przez przepisy.
Dobra zabawa podczas intymnych spotkań we dwoje to zapewne ważny element twojego życia. Teraz możesz jeszcze bardziej urozmaicić spotkania w alkowie inspirując do działania zarówno partnera, jak i pobudzając swoją własną wyobraźnię. Pomogą ci w tym erotyczne stroje, dzięki którym zabawa nabierze nieco pikanterii.
Gayatri - kostium stewardessy nie-tanich linii to jedna z propozycji zapewniających świetną zabawę erotyczną dla ciebie i partnera. Wybierając słodki różowy strój z kolekcji Livia Corsetti staniesz się dla niego seksowną stewardessą gotową na każde skinienie, pragnącą spełniać wszystkie jego zachcianki. Twoją zmysłową siłę podtrzyma niezbyt skromne zapięcie i z pewnością nieprzepisowa długość mundurka, eksponująca kształtne pośladki, kiedy zalotnie schylisz się po poduszkę. Dopełnieniem przebrania jest przepisowy czepek i słodkie różowe stringi.
Kostium stewardessy to sexi bielizna dla wszystkich par, które nie grzeszą brakiem fantazji:
- słodki różowy kolor sprawi, że stewardessa będzie jeszcze bardziej kusząca, dziewczęca i chętna do erotycznej zabawy.
- nieskromne zapięcie odsłaniające przód i pośladki to świetna zachęta do działania.
- elastyczna dzianina i granatowe pionowe paseczki uwypukla ponętne kształty ciała.
- klasyczny czepek lotniczy doda realizmu zabawie we dwoje.
Erotyczne stroje to idealny sposób na podgrzanie atmosfery w sypialni, a stewardessie w różowym kostiumie nie sposób będzie się oprzeć.
