Darmowa dostawa od 149,00 zł
Zapisz na liście zakupowej
Stwórz nową listę zakupową

esensa.pl | formularz rejestracyjny

Formularz rejestracyjny sklepu eSensa.pl®

 

Formularz rejestracyjny wyświetlany jest podczas zakładania nowego konta oraz przy składaniu zamówienia przez klientów, którzy wcześniej nie zarejestrowali się w naszym sklepie. Oba formularze różnią się od siebie jedynie częścią o nazwie Twoje konto.

 

Wypełniając formularz prosimy o wykorzystywanie polskich znaków (za wyjątkiem pola Login). Wszystkie dane podane w formularzu objęte są naszą Polityką prywatności. Prosimy uważnie wypełniać formularz - od tego zależy poprawne wysłanie zamówienia. System będzie na bieżąco kontrolował poprawność danych zaznaczając wypełnione pola zielonym "ptaszkiem". Pola oznaczone gwiazdką muszą zostać wypełnione.

 

Objaśnienia poszczególnych pól formularza znajdują się poniżej.

 

Dane zamawiającego i adres dostawy

 

W tej części prosimy podać następujące dane osoby składającej zamówienie. Jeżeli zamówienie składane jest na rzecz firmy prosimy zaznaczyć pole firma. W przypadku, gdyby chcięli Państwo wysłać zamówienie na inny adres, niż adres zamawiającego, np. na prezent prosimy odznaczyć pole wysyłka na adres zamawiającego i podać adres wysyłki.

Dzięki podaniu adresu e-mail będą Państwo informowani o statusie wysyłki. Podanie telefonu pozwoli nam na kontakt w sytuacjach awaryjnych. Podanie numeru telefonu komórkowego pozwoli nam również wysłanie do Państwo informacji o przyjęciu zamówienia oraz jego wysyłce.

Formularz danych


Rejestracja nowego konta

Formularz danych - konto

Podając login i hasło zakładają Państwo konto w naszym sklepie. Umożliwi ono sprawdzanie statusu przesyłki, sprawdzanie historii zamówień, uzyskiwanie rabatów. Przy kolejnym zamówieniu nie będą też Państwo musieli wpisywać danych.

Jeżeli chcą Państwo otrzymywać nasz newsletter prosimy o zaznaczenie stosownego pola. Akceptacja regulaminu jest wymagana do rozpoczęcia realizacji zamówienia.

pixelpixelpixelpixel